Jesteśmy kolektywem fotografów, filmowców, wizażystów, stylistów, grafików i designerów — ludzi ciekawych świata, wciąż poprzez pasje rozwijających swoje umiejętności. Dlatego bez problemu jesteśmy w stanie wziąć odpowiedzialność za wiele aspektów sesji włącznie ze stylizacją sesji, scenografią, a także postprodukcją włącznie z przygotowaniem materiałów do druku.

Spotykamy się w centrum Warszawy w naszym atelier na poddaszu. Tam prowadzimy burze mózgów, z których powstają nasze kreacje. Dla naszych Klientów w razie potrzeby rekrutujemy najzdolniejsze umysły w okolicy.

Na rynku jako marka jesteśmy obecni już od przeszło 10 lat. Od tamtego czasu zaufało nam już wielu klientów. W naszej filozofii kierujemy się zasadą profesjonalizmu na każdym kroku — od rozmów z potencjalnym klientem i szczegółowo rozpisanej oferty, poprzez umowę, dbałość o aspekty prawne wykorzystania zdjęć, a kończąc na wizualnym efekcie finalnym — fotografiach, filmie, prezentacji. Lubimy czuć, że efekty cieszą Was nie mniej niż nas.

Trzon naszej grupy to:

Bartek Bartosiński (Warszawa / Polska, Wielka Brytania)

Właściciel agencji fotograficznej Fantasmatic.

Absolwent Europejskiej Akademii Fotografii, a także Politechniki Warszawskiej.
Od 2005 roku prowadzi firmę zajmującą się fotografią wizerunkową. Fotografuje ludzi biznesu, polityki, nauki, tworzy portfolio ludziom z pasją. Z zaangażowaniem współpracuje także z organizacjami pozarządowymi, dokumentując ich działania społeczne.

Poza fotografowaniem zajmuje się także nauką fotografii. Na jego warsztatach można się nauczyć zarówno techniki, jak i poczuć ducha fotografii.

Realizował zlecenia m.in. dla LOT, Orange, Skanska, T-mobile.

Z zamiłowania performer i twórca designerskiego oświetlenia.

 

Łucja Sokołowska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, ze specjalizacją w dziedzinie fotografii. Uczestniczyła w stypendiach we Francji i Hiszpanii. Jej specjalnością jest fotografia mody w naciskiem na kreację i artyzm. Współpracuje z magazynami mody, tworzy fotografię reklamową. Realizowała zlecenia m.in. dla Nokia, Hewlett Packard, Simple.

Maluje również obrazy, często trafiające do kolekcji prywatnych oraz jako element dekorujący wnętrza mieszkalne i biurowe.

Z zamiłowania joginka.

 

Jacek Burban

Autorską ścieżkę edukacji zaczął od  Wrocławskiej Szkoły Filmowej Mastershoot, przez Akademię Sztuk Pięknych kończąc na Łódzkiej Filmówce na kierunku fotografia. Dzięki 13 letniemu doświadczeniu w branży zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług w zakresie realizacji filmów.

Posiada doświadczenie w realizacji reklam tv, filmów promocyjnych dla firm, reportaży,  filmów dokumentalnych, teledysków, krótkich fabuł.

Poza branżą działa przy inicjatywach społecznościowych.

Kuba Rubaj (Wrocław)

Kuba Rubaj, absolwent Akademii Fotografii. Od dwunastego roku życia podróżuje na rowerze po Europie Wschodniej. Lubi stan przemieszczania się.

Realizuje długoterminowe projekty dokumentalne. Interesuje go rola i pozycja człowieka we współczesnym świecie.

Dawid Bania (Kraków / Polska, Norwegia)

Reporter, dokumentalista. Swoje oko i umiejętności szlifował w krakowskiej Akademii Fotografii. Współpracuje z wieloma niezależnymi artystami, grupami teatralnymi, czy muzykami.

Aktualnie student skandynawistyki, gdzie doskonali swoją znajomość języka norweskiego. Wolne chwile wypełnia pracą nad osobistymi i społecznymi projektami fotograficznymi.

Mariola Kędzior (Warszawa)

Młoda, zdolna fotografka, specjalizuje się w testach dla Agencji modeli. Fachu uczyła się u Wacława Szacyło i Wojtka Białego. Asystowała także przy sesjach modowych, niektóre z nich również współtworząc. Jej świeże spojrzenie jest jak bryza w upalne lato.

Jej pasje to ścianka wspinaczkowa, performance i sztuka konceptualna.

Agnieszka Wiśniewska

Fotografka z zamiłowania, pedagożka z wykształcenia. Jej szczególną cechą jest podążanie za fotograficzną intuicją, która prowadzi ją w różnych, czasem zaskakujących kierunkach. Upodobała sobie fotografię koncertową, eventową, nie stroni od poszukiwań na polu fotografii konceptualnej czy sensualnej. Adoratorka przyrody, tańca, muzykowania i wspinaczki.

 

Julka Tomiczek

Producent sesji zdjęciowych. W Fantasmatic zajmuje się organizowaniem i koordynacją sesji zdjęciowych – modeli, sprzętu, rekwizytów przed sesją. Do niej należy troska o klienta, modeli, podwykonawców, otoczenie, realizację zlecenia, atmosferę i grafik.

Jej pasją jest sztuka, taniec, aktorstwo, a szczególnym atutem jest doskonały kontakt z ludźmi.