Zdjęcia portretowe biznesowe

Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz. Dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci, często muszą znaleźć czas na sesję zdjęciową w natłoku codziennych zajęć i projektów. Wiemy także, że sesje, w czasie których powstają zdjęcia biznesowe, rządzą się swoimi własnymi prawami. Na przykład zdarza się, że muszą być odwołane lub przeniesione na ostatnią chwilę, ponieważ w firmie akurat wydarzyło się coś, co wymagało natychmiastowej reakcji. Biznes to biznes!

Fantasmatic to ekipa, która świetnie rozumie świat przedsiębiorców i biznesmenów, i która potrafi dostosować się do rządzących nim reguł. Oczywiście sama elastyczność to nie wszystko: jeszcze ważniejsze jest, by portret biznesowy, który powstaje podczas sesji, dobrze oddawał zarówno charakter fotografowanej osoby, jak i stanowił prestiżową i atrakcyjną wizytówkę firmy – to właśnie oferujemy naszym Klientom.

Nasze studio znajduje się w śródmieściu Warszawy, ale sesje fotograficzne możemy wykonać w dowolnej lokalizacji wybranej przez Klienta.