Skip links

Ile kosztuje sesja biznesowa w 2023 roku?

Ile kosztuje sesja biznesowa?

W 2023 roku sytuacja wielu firm jest dynamiczna, ze względu na to, co dzieje się w geopolityce. Rodzi to więc potrzebę elastycznej rekacji na zmiany. Warto w związku z tym pomyśleć o zainwestowaniu w wizerunek firmy, na przykład poprzez fotograficzną sesję biznesową.

Ile więc kosztuje sesja biznesowa? TLTR: nasz cennik znajdziecie tutaj. Są tam pakiety, z których każda osoba powinna znaleźć coś dla siebie. A jeśli nie? Nie ma problemu, bo poza pakietami oferujemy wszelkie wersje pośrednie.

Wielu bardziej dociekliwych klientów oczekuje wyjaśnienia, na co składa się cena sesji. Na ostateczną sumę ma wpływ głównie ilość zdjęć, a także rodzaj obróbki, obecność wizażystki, oraz miejsce, w którym fotograf wykona sesję. Dodatkowo możesz zamówić dojazd do wybranej przez Ciebie lokalizacji.

A co jest najlepsze? Tak naprawdę możesz przyjść do nas nie do końca zdecydowany_a. Decyzję „Ile chcę zdjęć?” możesz podjąć u nas w studiu.

Nie wymagamy rozeznania w temacie, bo jesteśmy tu od tego, żeby Wam doradzić. Potrzebujemy jedynie wiedzieć wcześniej, czy na planie będzie potrzebna wizażystka. Jeśli tego nie jesteś pewien — doradzimy. Warto także zajrzeć do naszego FAQ, gdzie odpowiadamy na wiele typowych pytań w sposób możliwie wyczerpujący.

Zobacz nasze portfolio

Ile kosztuje sesja biznesowa — podsumowanie

Wraz z ilością parametrów rośnie skomplikowanie wyceny. Zanim to jednak nastąpi, możecie zajrzeć do cennika.

W pewnym momencie chcielibyśmy porozmawiać wspólnie o tym, czego potrzebujecie. E-mail lub telefon na pewno rozjaśni wiele wątpliwości, z którymi możecie się zmagać.

Kup sesję online