Skip links

Fotografia Employer Branding

Czym jest employer branding?

Fotografia Employer Branding to sprytne wykorzystanie obrazów w celu wzmacniania i przekazywania wizerunku pracodawcy. W ramach employer brandingu, czyli budowania atrakcyjnego wizerunku firmy, podkreślamy wartości, kulturę oraz otoczenie zawodowe. Ma to na celu przyciąganie i zatrzymywanie utalentowanych pracowników. Employer branding to taka swoista randka z pracodawcą, gdzie firma chce pokazać się z jak najlepszej strony. Podkreślając swoje wartości, kulturę i to, że w jej środowisku pracy jest fajnie.

Dlaczego więc fotografia employer branding to taki hit?

 1. Atrakcyjność wizualna: Bo przecież ludzie to istoty wizualne! Wyjątkowe zdjęcia przekazują więcej niż suchy tekst. Dobra fotografia to jak zdjęcie z randki, które zostaje w pamięci na długo – tylko że tu chodzi o pracę.
 2. Autentyczność: Żadnych sztucznych sztuczek! Fotografia pozwala firmom pokazać swoje wnętrze, pracowników i to, jak naprawdę wygląda ich firma. Autentyczne obrazy budują zaufanie i wiarygodność w oczach poszukujących pracy. Pozwalając im spojrzeć na pracę w danej firmie w sposób rzeczywisty.
 3. Reprezentacja kulturowa: To tak jak album ze zdjęciami z wakacji, tylko zamiast plaż i drinków, mamy pracowników współpracujących, bawiących się na imprezach firmowych i uczestniczących w działaniach zespołowych. Potencjalni pracownicy widzą to i myślą: „Chcę być częścią tej zabawy!”
 4. Dyferencjacja: W tłumie konkurentów warto się wyróżnić. Wyjątkowe i zabawne zdjęcia pomagają firmie stanąć się gwiazdą spośród wielu. Bo przecież każdy chce pracować w miejscu, które jest wyjątkowe i zapada w pamięć.
 5. Obecność online: Fotografia employer branding króluje w świecie online, na stronach firmowych, w mediach społecznościowych i wszędzie tam, gdzie kandydaci szukają swojego wymarzonego pracodawcy. Czytasz o firmie, ale to zdjęcia decydują, czy dasz „super lajka” czy „następny profil”.
 6. Poparcie pracowników: Pracownicy, jako ambasadorzy firmy, potrafią sprawić, że zdjęcia stają się jeszcze bardziej interesujące. Dzielenie się fotografiami pracowników, którzy czerpią radość z pracy, może przekonać innych, że to miejsce to nie tylko praca, ale również świetna atmosfera. A potem i pracownicy udostępniają te zdjęcia, pokazują, że praca w danej firmie to nie tylko obowiązki, ale i frajda.
 7. Marketing rekrutacyjny: Fotografia employer branding to jak taka magiczna różdżka w rękach marketingowców rekrutacyjnych. Może być wykorzystywana w ogłoszeniach o pracę, kampaniach rekrutacyjnych i wszędzie tam, gdzie trzeba zwrócić uwagę potencjalnych kandydatów w sposób przyjemny dla oka.

A jak my pomożemy Ci w tej przygodzie?

Jako profesjonalni fotografowie specjalizujący się w fotografii employer branding, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w budowaniu silnego wizerunku Twojej firmy oraz w przyciąganiu i zatrzymywaniu najlepszych pracowników. Oto, w jaki sposób możemy pomóc:

 1. Rozumienie Twojej Firmy:
  • Pragniemy zgłębić charakter Twojej firmy przed rozpoczęciem sesji fotograficznej. Naszym celem jest stworzenie zdjęć, które autentycznie oddadzą atmosferę i wartości Twojej organizacji.
 2. Angażowanie Twoich Pracowników:
  • Zachęcamy do zaangażowania pracowników w proces sesji fotograficznej. Wierzymy, że ich udział jako ambasadorów firmy przyczyni się do lepszego zrozumienia kultury organizacji przez potencjalnych pracowników.
 3. Tworzenie Wizualnych Narracji:
  • Pracujemy nad planem zdjęć, które opowiedzą fascynujące historie z życia Twojej firmy. Naszym celem jest uchwycenie chwil współpracy, zaangażowania zespołu oraz unikalnych momentów, które odzwierciedlają kulturę Twojej organizacji.
 4. Zdjęcia Zespołowe:
  • Proponujemy ujęcia grupowe, które podkreślą współpracę i zgranie Twojego zespołu. Chcemy pokazać, że praca w Twojej firmie to efekt harmonii i wspólnego wysiłku.
 5. Ujęcia Z Wydarzeń Firmowych:
  • Fotografujemy dla Ciebie wydarzenia firmowe, spotkania zespołowe, szkolenia czy imprezy integracyjne. To doskonała okazja do pokazania, jak dbasz o budowanie relacji wśród pracowników.
 6. Fotografie Środowiska Pracy:
  • Złapiemy w kadr unikalne elementy Twojego środowiska pracy, pokazując innowacyjność i inspirującą atmosferę. Naszym celem jest stworzenie wizerunku nowoczesnej i kreatywnej firmy.
 7. Podkreślanie Różnorodności:
  • Wprowadzimy różnorodność w sesje, pokazując różne role i stanowiska w Twojej firmie. Naszym celem jest ukazanie, że Twoja firma to miejsce otwarte i inkluzywne.
 8. Kreatywne Ujęcia:
  • Dodamy odrobinę kreatywności do sesji. Naszym celem jest stworzenie niekonwencjonalnych, pełnych energii zdjęć, które sprawią, że Twoja firma będzie wydawać się jeszcze bardziej atrakcyjna.
 9. Przemyślana Estetyka:
  • Zadbamy o estetykę zdjęć, dostosowaną do wizerunku Twojej firmy. Nasz styl fotografii będzie harmonizował z Twoją marką, tworząc spójny obraz.
 10. Sesje Personalizowane:
  • Zaoferujemy personalizację sesji, aby zdjęcia odzwierciedlały specyfikę branży i różne dziedziny działalności Twojej firmy.

Podsumowanie

W dziedzinie biznesowej fotografii reklamowej, fotografia employer branding to jak zdjęcia z wymarzonego wyjazdu – pełne emocji, zabawy i przygód. Pomaga firmie pokazać swoje prawdziwe oblicze, przyciągając i zatrzymując najlepszych pracowników. Bo przecież życie to nie tylko praca, ale także dobra zabawa!

Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i umiejętności fotograficzne pomogą Ci w efektywnym budowaniu wizerunku firmy oraz w przyciąganiu najbardziej wartościowych pracowników. Chętnie podejmiemy się współpracy, aby stworzyć dla Ciebie unikalne i atrakcyjne wizualne narzędzie employer branding.