Jesteśmy kolektywem fotografów, filmowców, wizażystów, stylistów i  designerów – ludzi ciekawych świata, wciąż poprzez pasje rozwijających swoje umiejętności.

Na rynku jako marka jesteśmy obecni już od przeszło 9 lat. Od tamtego czasu zaufało nam już wielu klientów. W naszej filozofii kierujemy się zasadą profesjonalizmu na każdym kroku – od rozmów z potencjalnym klientem i szczegółowo rozpisanej oferty, poprzez umowę, dbałość o aspekty prawne wykorzystania zdjęć, a kończąc na wizualnym efekcie finalnym – fotografiach, filmie, prezentacji. Lubimy czuć, że efekty cieszą Ws nie mniej niż nas.

Trzon naszej grupy to:

Bartek Bartosiński

DSC_9278-EditWłaściciel agencji fotograficznej Fantasmatic.

Absolwent Europejskiej Akademii Fotografii, a także Politechniki Warszawskiej.
Od 2005 roku prowadzi firmę zajmującą się fotografią wizerunkową. Fotografuje ludzi biznesu, polityki, nauki, tworzy portfolio młodym aspirującym do zawodu modela. Z zaangażowaniem współpracuje także z organizacjami pozarządowymi dokumentując ich działania społeczne.

Poza fotografowaniem zajmuje się także nauką fotografii. Na jego warsztatach można się nauczyć zarówno techniki, jak i poczuć ducha fotografii.

Swoje prace publikował m.in w Polityce, Cogito, Perspektywach, Na Wokandzie, biuletynie Euroinfo oraz pismach lifestylowych.

Z zamiłowania grafik i twórca designerskiego oświetlenia.

 

Alan Willmann

Absolwent Europejskiej Akademii Fotografii, Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, Student Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie, Czechy.

W latach 2006 – 2010 prowadził warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży w domu kultury. Pracował jako Fotosista „Moja nowa droga”(2009), „Tulipany” (2005), w roku 2009 związany był z Fundacją Feminoteka współpracując przy projekcie „Powstanie w bluzce w kwiatki”. Wraz z grupą fotograficzną „…już późno” prowadził cykl warsztatów fotograficznych w Zachęcie.

Od wielu lat realizuje autorskie projekty dokumentalne poruszając się w tematyce społeczno kulturowej. Od 2010 część swojego czasu spędza w Mongolii pracując nad dokumentem o młodym pokoleniu Mongołów i ich tożsamości.

Swoje prace publikował m.in w Fotokurierze, Rzeczpospolitej, Gazecie Wyborczej, Tygodniku Powszechnym.

Łucja Sokołowska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, ze specjalizacją w dziedzinie fotografii. Uczestniczyła w stypendiach we Francji i Hiszpanii. Jej specjalnością jest fotografia mody w naciskiem na kreację i artyzm. Współpracuje z magazynami mody, tworzy fotografię reklamową. Realizowała zlecenia m.in. dla Nokia, Hewlett Packard, Simple.

 

Łukasz Michalak

Studiował na wydziale nauk humanistycznych uniwersytetu w Salamance, gdzie również pisał doktorat na temat pojęcia autorstwa w fotografii współczesnej. Po otrzymaniu stypendium kontynuował naukę w prywatnej szkole EFTI w Madrycie kończąc z wyróżnieniem Master Internacional z fotografii dokumentalnej. Pracował w Hiszpanii dla lokalnej prasy oraz jako fotograf freelance. Wyróżniony w wielu konkursach, wystawiał swoje zdjęcia w Hiszpanii, Portugalii i Belgii. Specjalizuje się w fotografii dokumentalnej realizując zazwyczaj długoterminowe projekty o tematyce społecznej.

 

Jacek Burban

Autorską ścieżkę edukacji zaczął od  Wrocławskiej Szkoły Filmowej Mastershoot, przez Akademię Sztuk Pięknych kończąc na Łódzkiej Filmówce na kierunku fotografia. Dzięki 12 letniemu doświadczeniu w branży zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług w zakresie realizacji filmów.

Posiada doświadczenie w realizacji reklam tv, filmów promocyjnych dla firm, reportaży,  filmów dokumentalnych, teledysków, krótkich fabuł.

Poza branżą działa przy inicjatywach społecznościowych.